O inwestycji

Park Moniuszki- kameralnie, blisko centrum

Kaskadowa architektura z dużymi odległościami pomiędzy poszczególnymi budynkami, co zapewnia intymność i kameralność.

Projekt przewiduje maksymalne wykorzystanie naturalnego światła docierającego do mieszkań, dlatego w wybranych apartamentach zastosowano przestronne okna typu patio wraz z wyjściem na taras z każdego pokoju.

Mieszkania parterowe z własnymi ogródkami lub okazałymi balkonami na wyższych kondygnacjach; na ostatnich piętrach apartamenty z przestronnymi tarasami dla najbardziej wymagających klientów.

Standard deweloperski oferowanych mieszkań to m.in. systemowe ogrzewanie podłogowe, okna z zewnętrznymi roletami sterowanymi elektrycznie, atestowane drzwi antywłamaniowe.

Mieszkańcy dostaną do dyspozycji stylowe patio, dwa place zabaw i strefę fitness.

W podziemiach, jak i na powierzchni zaprojektowano miejsca parkingowe. Dla osób prowadzących aktywny tryb życia powstaną dodatkowo wiaty rowerowe.

Osiedle ogrodzone, monitorowane, z całodobową ochroną a wejścia do klatek zabezpieczone cyfrowym domofonem.

Każdy budynek jest przystosowany dla niepełnosprawnych, posiada windę, ogólnodostępną wózkownię i komórki lokatorskie.

Bezpośrednio przy inwestycji planowana jest realizacja parku miejskiego z ścieżkami spacerowymi, elementami małej architektury, strefą sportowo-rekreacyjną dla dzieci i młodzieży.

Projekt nagrodzony nagrodą I stopnia za wysoką jakość wykonania oraz zastosowane technologie w konkursie „Budowa Roku”.

Wysoki standard wykonania

gwarancja jakości

Inwestycje realizowane przez Nexx Developer charakteryzują się wysokim standardem wykonania. Wyróżniają się na tle konkurencji m. in. atutem pierwszym i atutem drugim. Szczegółowe informacje nt. standardu wykonania naszych inwestycji znajdą Państwo w zakładce 'Standard deweloperski'.

Lokalizacja inwestycji

kameralnie blisko centrum!

Inwestycja znajduje się nieomal w centrum Mysłowic, a jej atutem jest doskonała komunikacja z drogami A4, S1 oraz E86. Zaledwie osiem minut jazdy dzieli nas od Centrum Handlowego Silesia

Localisation map image

Finansowanie

specjalne oferty finansowania

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom i potrzebom, współpracujemy z doświadczonymi doradcami finansowymi. Sukcesywnie otrzymujemy najnowsze oferty finansowania, które możemy zaoferować. Dbając o wysoką jakość obsługi, nasi doradcy pomogą w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej dostosowanej do Państwa potrzeb.

Mamy nadzieję, że posiadane kompetencje i pracownicze umiejętności naszej wykwalifikowanej kadry pozwolą podjąć właściwą decyzję o zakupie wybranej nieruchomości. Umacniając swoją pozycję na rynku, pragniemy zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych usług-poczynając od doradztwa w zakresie finansowania, kończąc na pomocy w wyborze swojego własnego miejsca.

Banki logo

Dowiedz się więcej

o inwestycji i przebiegu zakupu mieszkania

W razie pytań dotyczących przebiegu procesu rezerwacji i zakupu mieszkania oraz wszelkich innych kwestii związanych z inwestycją zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania. Zapraszamy także do odwiedzenia sekcji FAQ, w której zawarte są odpowiedzi na pytania, które najczęściej nurtują naszych Klientów.

Nasze inwestycje